Zpívá celá rodina online

Legenda televizní zábavy a první česká talentová reality show.

Moderní pojetí pěvecké soutěže kdysi populárního, hudebně zábavného pořadu, předchůdce talentových soutěží ze 70. let. Loni tuto legendu televizní zábavy připomněla Česká televize novým dílem. A protože si získal diváckou přízeň, natáčí brněnské televizní studio další pokračování.

Zpívá celá rodina je zábavnou soutěží, kterou mohou diváci znát z let před rokem 1989. "Rádi na tuto tradici navazujeme, jakkoli jsme samozřejmě celý pořad zaktualizovali a pojali jej moderně. Ukázalo se, že diváci české původní formáty vítají. V době, kdy se jeden dva modely pěveckých soutěží šíří po celém světě, je návrat k něčemu jedinečnému, byť silně historickému, osvěžující," uvedl kreativní producent České televize David Ziegelbauer.

V každém dílu se utkají tři rodiny, z každé z nich zazpívají zástupci tří generací v doprovodu živé kapely. Každý z rodinných týmů má svého patrona z řad profesionálních zpěváků.

Moderátorem nových dílů je herec Václav Kopta. Soutěž je určena výhradně pro amatérské zpěváky. „Jsem z generace, která pamatuje původní řadu s Vladimírem Dvořákem. Tehdy to patřilo k nejsledovanějším pořadům, ke kterým usedala doslova celá rodina. Hezké na tom bylo, že se v každé rodině našel nějaký vtipný dědeček či geniální dítě, které na sebe strhlo pozornost diváků. A všichni si dobře pamatují vstup do showbyznysu Báry Basikové s písničkou Markétka,“ říká Václav Kopta.

Tvůrčí tým show Zpívá celá rodina

  • Scénář: Radan Dolejš
  • Dramaturgie: Zuzana Šimečková
  • Kamera: Jan Matiášek
  • Režie: Petr Soukup
  • Kreativní producent: David Ziegelbauer

Abecední archiv pořadů České televize