Všechnopárty

Karel Šíp se snaží aby byl pořad Všechnopárty něco jako zábavou poradnou na nim právě zvolené téma. To se liší díl od dílu a v souladu se zvoleným tématem jsou pozváni hosté, kteří mají k problematice co říci a jsou s ní nějakým způsobem spjatí. Hosté se profilují z nejrůznějších oblastí společenského života - ať už jde o sport, politiku, medicínu či kulturu. Hostů se ve studiu vystřídala již pěkná řádka, namátkou například Iva Janžurová, Josef Dvořák, Ivo Šmoldas, Miroslav Plzák, Radim Uzel, Jan Budař, Petr Nedvěd, Veronika Žilková, Jan Cimický, František Ringo Čech, Ondřej Vetchý, Radek John, Alexandr Vondra, Heidi Janků, Juraj Herz nebo Leona Machálková.

Krédem pořadu Všechnopárty je ptát se na všechno co se daného tématu týká a jak napovídá již slovo párty v názvu pořadu, snaží se o nezávaznou zábavu, kde je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora.

Stopáž pořadu je 42 minut. Režisérem je V. Polesný. Všechnopárty přípravuje Centrum zábavné tvorby České Televize a poprvé se na obrazovce objevil 22. 3. 2006. Hosty prvního dílu byli Marcel Grün, Ilja Hurník a Dalibor Janda.

Fotogalerie Všechnopárty

Všechnopárty
Všechnopárty
Všechnopárty
Všechnopárty
Všechnopárty
Všechnopárty
Všechnopárty
Všechnopárty
Všechnopárty
Všechnopárty
Všechnopárty
Všechnopárty

Díly pořadu Všechnopárty

Abecední archiv pořadů České televize