StarDance ...když hvězdy tančí 2015 - díly online

Sedmá řada populární taneční soutěže StarDance divákům přinese řadu novinek. Poprvé v historii se v ní představí deset hvězdných osobností, které vytvoří deset párů s těmi nejlepšími profesionálními tanečníky. Soutěžní páry se utkají v nových tematických večerech, nových tancích a nových společných choreografiích. Letošní ročník StarDance také v rámci jednoho speciálního dílu pomůže vybrat finanční prostředky pro ty, kteří bojují s hendikepem, jenž je omezuje v pohybu. Moderátory nové řady budou opět Marek Eben a Tereza Kostková.

Star dance 2013 - šestá série

Boj o krále a královnu tanečního parketu opět začíná. Přímým přenosem provázejí Tereza Kostková a Marek Eben. O přízeň poroty a diváků se budou ucházet T. Kuchařová, A. Polívková, Š. Kašpárková, J. Hosprová, O. Brzobohatý, I. Bugár, M. Ruppert a P. Řezníček s osmi profesionálními tanečnicemi a tanečníky.

Soutěžní páry předvedou rumbu a quickstep. Vše za živého doprovodu Moondance Orchestra M. Kumžáka.

Účastníci StarDance 6

  • herec Pavel Řezníček s Lucií Hunčárovou
  • herečka Anna Polívková s Michalem Kurtišem
  • správní rada ASC Dukla Imrich Bugár s Jitkou Šorfovou
  • hudebník Matěj Ruppert s Alicí Stodůlkovou
  • topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová s Janem Onderem
  • sólistka na violu Jitka Hosprová s Lukášem Bartuňkem
  • sportovní manažerka Šárka Kašpárková s Janem Tománkem
  • herec a hudebník Ondřej Brzobohatý s Evou Krejčířovou

Již šestá řada StarDance je připravena z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Naše známé osobnosti budou doplňovat ve většině i známé osobnosti z řad profesionálních tanečníků, kteří již dříve tančili, ba dokonce soutěž vyhráli. Pořad se neobejde ani bez živě hrané hudby v podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestra, kteří neustále posouvají svoje hranice téměř k dokonalosti. Můžete se tak opět těšit na světové hity v jejich novém atraktivním podání.

Atraktivní bude samozřejmě i porota ve složení Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Jan Révai. Nováčkem mezi porotci bude oceňovaný divadelní režisér a choreograf Radek Balaš. Připraveni jsou jako vždy i dva naši skvělí moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben.Od 2. listopadu každou sobotu od 20:00 na ČT1 se tak bude na co dívat. Začínají přímé přenosy a až do Vánoc s vámi bude StarDance ...když hvězdy tančí.

Abecední archiv pořadů České televize