StarDance ...když hvězdy tančí 2018 - díly online

Po dvou letech se na obrazovky České televize vrátí velkolepá taneční show. Na tanečním parketu se opět utká deset párů, vždy v kombinaci známá osobnost a profesionál. Mezi soutěžícími budou zástupci z řad sportovců, zpěváků, herců a televizních moderátorů.

Soutěží se ve standardních a latinskoamerických tancích, poprvé v historii si tanečníci vyzkoušejí například polku. Hold vzdají i výročí vzniku republiky. Jednotlivá vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota, rozhodnutí je ale i v rukou diváků, na základě kterých soutěžící postupují do dalších kol. Jednotlivé večery budou tematické a jeden z přímých přenosů bude věnován Centru Paraple. StarDance provede tradiční moderátorská dvojice Marek Eben a Tereza Kostková.

Star dance 2016 - sedmá série

StarDance oslaví v roce 2016 deset let od chvíle, kdy se poprvé objevila na obrazovkách České televize. V rámci výročí je připraveno nejedno taneční překvapení. Samozřejmě nebude chybět deset nových osobností, které se svými profesionálními tanečníky vstoupí do boje o titul královny či krále tanečního parketu..

Všichni se utkají v deseti kolech, z nichž některá budou tematicky zaměřena například na česky zpívané písně, krásné filmové melodie či legendy světové rockové hudby. Velká pozornost bude věnována i speciálnímu charitativnímu dílu, který má ambici navázat na úspěch z loňska, kdy se propojily světy lidí s handicapem společně s našimi hvězdnými páry. Večery opět provedou Marek Eben a Tereza Kostková, vše bude jistit odborná porota ve složení: Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík, Jan Révai a Radek Balaš a hudební doprovod zajistí pod taktovkou aranžéra a šéfa Martina Kumžáka oblíbená MoonDance Orchestra.

Star dance 2015 - sedmá série

Po roční přestávce se na obrazovky České televize vrací celosvětově úspěšný zábavný pořad StarDance. Již posedmé budou moci diváci v přímých přenosech sledovat taneční souboje známých osobností a jejich tanečních partnerů. Oproti předešlým ročníkům chystá letošní řada změny, které zvýší již tak vysokou kvalitu a prestiž této soutěže. K standardně osmi tanečním párům se nově přidají další dvě soutěžní dvojice, z čehož plyne změna v počtu kol.

Česká televize se rozhodla pro letošní ročník připravit rozšířenou verzi v počtu deseti dílů. To pro celý projekt znamen rozšíření o dva taneční páry navíc. Díky tomu jsme oslovili více osobností, bude více taneční hudby a objeví se dva nové soutěžní tance. Poprvé budou páry tančit valčík a salsu.

Soutěžní páry StarDance 2015

 • Tereza Bufková a Radek Banga
 • Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek
 • Marie Doležalová a Marek Zelinka
 • DJ Lucca a Michal Kurtiš
 • Leona Machálková a Michal Necpál
 • Katarina Štumpfová a Leoš Mareš
 • Romana Motlová a Rostislav Osička
 • Lucie Hunčárová a Lukáš Pavlásek
 • Jitka Schneiderová a Marek Dědík
 • Martina Marková a Marek Taclík

Novinky v sedmém ročníku StarDance

Více tance!
Letos poprvé zažijí diváci deset slavnostních večerů, během nichž zatančí deset tanečních párů.

Nové profese!
Poprvé se ve StarDance objeví zástupci profesí, které se v předchozích řadách neobjevily – lékařka, boxer, bloggerka a DJ.

Tematické večery!
Vůbec poprvé se bude tančit na česky zpívanou hudbu, po které fanoušci soutěže dlouhodobě volají. Soutěžní páry tak zatančí na slavné písně Karla Gotta, Marie Rottrové, skupiny Lucie nebo Věry Špinarové. V dalším kole přijdou na řadu muzikálové melodie a tance jako ča-ča a quickstep. Šestý večer bude věnován hudbě legendárního Michaela Jacksona.

Paraple!
V jednom z večerů budou roztančené hvězdy pomáhat dobré věci – konkrétně Centru Paraple. Soutěžící budou mít za úkol do tance zapojit vozíčkáře a vytvořit s ním společnou taneční choreografi i. A do finále poprvé v historii postoupí tři taneční páry!

StarDance on-line!
StarDance roztančí nejen web, ale i sociální sítě. Pro fanoušky je připravena celá řada specialit a soutěží.

StarDance kolem dokola letos poprvé i s elektronickou tužkou Zdeňka Chlopčíka
Autentické zpravodajství o dění v taneční show StarDance k samotné soutěži patří už od první řady. Televizní deník StarDance kolem dokola přináší od soboty do soboty svědectví o tom, že noblesa našich tanečních párů se rodí v potu, krvi a slzách. Novinkou letošní řady bude pravidelné okénko tanečníka Jana Ondera nebo rozbor tanců elektronickou tužkou v rukách Zdeňka Chlopčíka. Divákům pořad tradičně přinese originální sondy do snažení jednotlivých párů na zkouškách, zachytí předstartovní horečku, uvolnění, štěstí i slzy zklamání.

Porota StarDance 2015

Zdeněk Chlopčík
Obávaný a ctěný porotce je ve StarDance od samého počátku. Jeho životním mottem je „Nenervuj se kvůli hloupostem a prožij si naplno každý den.“

Jan Révai
Působil v taneční skupině UNO pod vedením Richarda Hese. Byl také členem swingující skupiny hostující v Hudebním divadle Karlín.

Tatiana Drexler
Přívětivá, ale velmi pozorná porotkyně, které máloco unikne. Vedle StarDance byla také v porotě slovenské verze tohoto tanečního formátu.

Radek Balaš
Je známý hlavně jako divadelní režisér a choreograf. Jeho jméno je podepsané například pod muzikály Donaha, Hello Dolly nebo Marylin (Překrásné děcko) a Mata Hari. Je nositelem řady divadelních ocenění.Star dance 2013 - šestá série

Boj o krále a královnu tanečního parketu opět začíná. Přímým přenosem provázejí Tereza Kostková a Marek Eben. O přízeň poroty a diváků se budou ucházet T. Kuchařová, A. Polívková, Š. Kašpárková, J. Hosprová, O. Brzobohatý, I. Bugár, M. Ruppert a P. Řezníček s osmi profesionálními tanečnicemi a tanečníky.

Soutěžní páry předvedou rumbu a quickstep. Vše za živého doprovodu Moondance Orchestra M. Kumžáka.

Účastníci StarDance 6

 • herec Pavel Řezníček s Lucií Hunčárovou
 • herečka Anna Polívková s Michalem Kurtišem
 • správní rada ASC Dukla Imrich Bugár s Jitkou Šorfovou
 • hudebník Matěj Ruppert s Alicí Stodůlkovou
 • topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová s Janem Onderem
 • sólistka na violu Jitka Hosprová s Lukášem Bartuňkem
 • sportovní manažerka Šárka Kašpárková s Janem Tománkem
 • herec a hudebník Ondřej Brzobohatý s Evou Krejčířovou

Již šestá řada StarDance je připravena z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Naše známé osobnosti budou doplňovat ve většině i známé osobnosti z řad profesionálních tanečníků, kteří již dříve tančili, ba dokonce soutěž vyhráli. Pořad se neobejde ani bez živě hrané hudby v podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestra, kteří neustále posouvají svoje hranice téměř k dokonalosti. Můžete se tak opět těšit na světové hity v jejich novém atraktivním podání.

Atraktivní bude samozřejmě i porota ve složení Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Jan Révai. Nováčkem mezi porotci bude oceňovaný divadelní režisér a choreograf Radek Balaš. Připraveni jsou jako vždy i dva naši skvělí moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben.Od 2. listopadu každou sobotu od 20:00 na ČT1 se tak bude na co dívat. Začínají přímé přenosy a až do Vánoc s vámi bude StarDance ...když hvězdy tančí.

Abecední archiv pořadů České televize