Souboj seriálů - online

Česká televize představí na podzim roku 2011 premiéru jedinečného a původního českého televizního projektu - Souboj seriálů.

Projekt sestává z pěti galavečerů. Po úvodní show následují tři slavnostní večery, tzv. semifinálová kola, v jejichž rámci se o přízeň diváků utkají pilotní díly vždy dvou televizních seriálů. Z každého semifinálového večera vzejde jeden finalista, kterého diváci „pošlou“ do Velkého finále! Na závěr diváci rozhodnou o absolutním vítězi Souboje seriálů – tedy o seriálu, jehož 13 dílů Česká televize v následujícím roce natočí.

Rozdělení semifinále Souboj seriálů

  • 1. Babička na inzerát vs. Sedmerák (rodinný seriál) (sobota 12. 11. 20:00 ČT1)
  • 2. Ambasáda vs.Úřad (sitcom) (sobota 19. 11. 20:00 ČT1)
  • 3. Cirkus Bukowsky vs. Mazáci (detektivní seriál) (sobota 26. 11. 20:00 ČT1)

Diváci budou mít možnost poprvé v televizní historii zvolit si televizní seriál podle svého gusta! Diváky čeká pět zábavných galavečerů, v nichž se kromě ukázek ze soutěžních pilotních dílů seriálů budou o své šance ucházet i herečtí představitelé hlavních rolí a nejdůležitější členové štábů jednotlivých "pilotů". Každý dostane možnost přesvědčit Vás, proč je jejich seriál ten nejlepší.

A který seriál to bude? Rozhodnou jen televizní diváci.Princip projektu:Pro jekt sestává z pěti galavečerů. Po úvodní show následují tři slavnostní večery, tzv. semifinálová kola, v jejichž rámci se o přízeň diváků utkají pilotní díly vždy dvou televizních seriálů. Z každého semifinálového večera vzejde jeden finalista, kterého diváci pošlou do Velkého finále! Na závěr diváci rozhodnou o absolutním vítězi "Souboje seriálů" - tedy o seriálu, jehož 13 dílů Česká televize v následujícím roce natočí.

Během velké opening show vám představíme princip celého Souboje, pilotní díly soutěžících seriálů, jejich hlavní tváře a konečně i tříčlennou porotu. Samotné piloty během tohoto večera ještě neuvidíte, budete mít ale možnost nakouknout do zákulisí jejich výroby. V prostřizích se podíváme, kde všude se natáčelo, jak fungovala chemie v jednotlivých štábech nebo s jakými nástrahami se museli autoři vyrovnávat. Zároveň si připomeneme legendární seriály České televize a v nových aranžích slavné ústřední melodie seriálů, z nichž se staly hity.

Fotogalerie Souboj seriálů

Souboj seriálů
Souboj seriálů
Souboj seriálů
Souboj seriálů
Souboj seriálů
Souboj seriálů
Souboj seriálů
Souboj seriálů
Souboj seriálů
Souboj seriálů
Souboj seriálů
Souboj seriálů

Abecední archiv pořadů České televize