Rybí legendy Jakuba Vágnera 2016 - online ke shlédnutí

Dokumentární cyklus o nové vzrušující misi Jakuba Vágnera je vytvořen v koprodukci s anglickou televizní společností Discovery, která se zaměřuje především na přírodu, vědu a dobrodružství. I tentokrát diváky zavede do nebezpečných a většinou nejméně probádaných oblastí na světě, jako jsou amazonské pralesy, mongolsko-ruská hranice nebo ledové pláně Kanady.

V této sérii Jakub Vágner loví obří a často velmi vzácné druhy ryb, vládce říčního světa, jako jsou binga tygří, tajmen mongolský, thajský rejnok nebo amazonská arapaima. Kromě čekání na vzácný úlovek a informací o rybím druhu ukáže cyklus také mnoho situací, kdy na Jakuba číhá nebezpečí nebo nemoci, a mnohdy se dostane i do ohrožení života.

„V tomto cyklu jsme si úspěšně vyzkoušeli koprodukci s velkou zahraniční televizní stanicí a zjistili jsme, že v ní dokážeme obstát jako zcela rovnocenní partneři,“ říká kreativní producentka Alena Müllerová a dodává: „Velmi nám v tom pomáhá to, že tváří České televize je osobnost světové úrovně, jakou je Jakub Vágner.“

„Třetí série Rybích legend Jakuba Vágnera díky zahraniční koprodukci nabídne i českému divákovi ještě dobrodružnější zážitky, poutavější a technicky dokonalejší záběry a vyšší míru autenticity než předchozí dvě řady,“ doplňuje Jan Maxa, ředitel vývoje pořadů a programových formátů.

Abecední archiv pořadů České televize