Pošta pro tebe - video archiv online

Pošta pro tebe se vysílá od 19. května 2005. Za dobu svého vysílání si našla velké množství příznivců a díky svému jednoduchém principu se stala fenoménem. Za celou dobu vysílání se v Poště pro tebe znovu našlo pár set rozdělených rodin, které by neměly asi nikdy šanci se najít, a jen díky Poště pro tebe se mnohým změnil život od základů. Přestože by se mohlo zdát, že počet těch, kteří se na pořad obrací, se časem bude vyčerpávat, na moderátorku Ester Janečkovou a pošťáka Ondru se s prosbou o pomoc obrací stále více lidí.

Mnozí přiznávají, že až teprve sledování pořadu jim dodalo odvahy se vypořádat s minulostí a najít své často nejbližší příbuzné. Emoce, které pak při setkání po letech ve studiu prožívají, jsou neopakovatelné a neopakovatelné jsou i jednotlivé lidské osudy, které mají diváci možnost v pořadu vidět.

Poselstvím Pošty pro Tebe je nanejvýš pozitivní. Přináší pochopení mezi bližní, spojuje dávno rozdělené svazky. Ve svém vyznění je co možná nejvíc pozitivní; přináší příběhy, ve kterých jde především o usmíření, pochopení, radost a lásku. Základním kamenem tohoto pořadu jsou vztahy a osudy lidí, které vám předkládá a mnohdy tak vyvolává slzy dojetí a to nejen u diváků za televizními obrazovkami - ale především u účastníků tohoto pořadu přímo v televizním studiu.

Pořad se skládá z několika samostatných příběhů, při stopáži cca šedesáti minut nejčastěji ze tří. Každý je odlišně laděný, např. dojemný příběh o sporu mezi matkou a dcerou střídá odlehčené vysněné setkání se životním vzorem.

Pošta pro tebe není jen pořad pro pořad. Plní totiž velkou službu mnohým z jejích aktérů, totiž to, že se po letech mohou setkat s těmi, které léta hledají, či nemají odvahu nebo příležitost se jinak sejít. I obyčejné poděkování nebo vyznání lásky získává jinou váhu, když je vysloveno před zraky mnoha diváků. Některé z hostů do Pošty pro tebe vede pro změnu touha po smíření či omluvě. Věří, že ve světlech reflektorů bude druhá strana smířlivější a často spoléhají i na pomoc moderátorky Ester Janečkové. Všechny hosty však spojuje fakt, že do studia Pošty pro tebe jdou většinou s rozhodnutím změnit svůj život.

Fotogalerie Pošta pro tebe

Pošta pro tebe
Pošta pro tebe
Pošta pro tebe
Pošta pro tebe
Pošta pro tebe
Pošta pro tebe
Pošta pro tebe
Pošta pro tebe
Pošta pro tebe
Pošta pro tebe
Pošta pro tebe
Pošta pro tebe

Abecední archiv pořadů České televize