Pokondr live

Pokondr live drží kontury talkshow. Jako první vystoupí nějaký aktuální host. Další část patří hlavnímu hostovi. Jde o část zábavnějšího charakteru. Tento host si přivede svého hosta. Princip pořadu, potažmo výběr hostů spočívá v tom, že si hlavní host pozve zároveň druhého hosta, dle svého výběru. Tedy někoho, kdo je mu blízký, nebo pro něj hodně znamená, a třeba je svým způsobem výjimečný. Kromě hlavního hosta v každém pořadu vystoupí aktuální host, tedy osobnost, která je právě předmětem velkého zájmu veřejnosti, okolo které se právě něco významného a zajímavého děje. V každém díle pak vystupuje reálná kapela, která zazpívá živě, stejně tak je i celý pořad Pokond live vysílán žívě.

Pokondr Live je živě vysílaný hostitelský pořad moderátorů Romana Ondráčka a Miloše Pokorného se třemi hosty, živými telefonáty a řadou překvapení. Účinkujícím mohou do pořadu zavolat diváci a přes Skype se stát přímo viditelnými účastníky pořadu. Oba moderátoři mají živé vystupování zažité za dvacet let účinkování v rádiu.

Jejich show je postavená na pro ně typických slovních přestřelkách, suchém humoru a lehce uvolněném rozhovoru s hosty. Na každého hosta bude čekat mile provokativní překvapení nebo úkol, který pro něj moderátoři přichystají. Pořad není klasickou talk show, ale daleko spíš provokativní, lehce adrenalinovou zábavou v přímém přenosu, kde jakýkoliv úlet, chybička nebo podřeknutí je neodvolatelně odvysíláno k divákovi. Diváci budou moci hostům prostřednictvím Skypu dávat dotazy. Kromě volajících diváků, může na hosta prostřednictvím Skypu čekat nejedno překvapení: od kolegy z divadla, přes spolužáka z dětství nebo první lásky z gymnázia.

Fotogalerie Pokondr live

Pokondr live
Pokondr live
Pokondr live

Abecední archiv pořadů České televize