Navždy svoji - 9.6.2013

Běla a Jarda v minulém díle rozváželi svatební oznámení a rozdávali koláčky příbuzným a bližším, ale někdy i vzdálenějším známým z Řepína. Běla si při návštěvě věštce nad kartami ujasňuje, nejen, co ji po svatbě čeká, ale také jak se vypořádat s vzájemnou nevraživostí s budoucí tchýní.

Ukázalo se také, že to Isabele s Lukášem v soužití často úplně dobře neladí. Po přestěhování do nového bytu ale možná začíná konečně předmanželská idylka.

Zatímco Isabela pracuje v zahraničí jako fotomodelka, Lukáš se stará o její dvě děti z předchozích vztahů. Konečně i tento pár začíná řešit svatbu. Isabela tráví přípravy na svatbu s maminkou. Té sice není příliš po chuti, že je její budoucí zeť Lukáš nezaměstnaný, ale v salónu svědomitě asistuje dceři s výběrem svatebních šatů.

Také Zdeňku s Ondřejem už strhnul vír svatebních příprav. Kromě pečení koláčků s přáteli z katolické komunity a dojednávání podrobností v študlovském kulturním domě, kde bude oslava, mají za sebou i poslední předmanželskou zpověď. Jejich velký svatební den právě začíná.

Tento díl Navždy svoji online ke shlédnutí

Přehrát video

Abecední archiv pořadů České televize