Navždy svoji - 2.6.2013

V minulém dílu nám modelka na mateřské Isabela odhalila trochu více o otcích svých dětí, jež si přivedla do vztahu s Lukášem. Ani jeden z nich se ale o děti příliš nezajímá.

Ukázalo se také, že to Isabele s Lukášem v soužití často úplně dobře neladí. Po přestěhování do nového bytu ale možná začíná konečně předmanželská idylka.

Mladí křesťané, Zdeňka s Ondřejem, se na svatbu připravují důkladně. Svůj vztah zkoumají během tradiční předmanželské přípravy. Při ní si za asistence zkušeného manželského páru vyjasňují, kde jim při jejich odlišných povahách v budoucnosti hrozí problémy. Dozvíme se také, že se Zdeňka s Ondřejem dosud nikdy neviděli bez oblečení.

Běla s Jardou se při přípravách na svatbu soustředí na výhodné nakupování všeho, co by podle jejich představ nemělo na velkolepé oslavě chybět. Vyjasňuje se i nepříliš idylický vztah mezi Bělou a Jardovou maminkou, s níž ale společně žijí v jednom hospodářství a jejich každodenní kontakt je proto nevyhnutelný. Jarda přiznává, že je mezi nimi trochu jako mezi mlýnskými kameny.

Tento díl Navždy svoji online ke shlédnutí

Přehrát video

Abecední archiv pořadů České televize