Program a výsledky MS Biatlon 2016 Oslo Holmenkollen

Mistrovství světa v biatlonu 2016 proběhne od 3. do 13. března 2016 na biatlonovém stadionu Holmenkollen v norském Oslu. Sportovní kanál ČT Sport vám již tradičně přináší porci živých přenosů z mistrovství světa ve biatlonu. Čeští biatlonisté a biatlonistky se pokusí navázat na veleúspěšné lońské vystoupení ve finském Kontiolahti a na ozvláště pro české biatlonistky podařený průběh světového poháru v biatlonu. Sledujte nejlepší světové biatlonisty na svých TV a online a držte palce českým medailovým nadějím Moravcovi, Šlesingerovi, Vítkové nebo Soukalové.

V roce 2015 se biatlonové MS konalo ve finsku. V letošním roce mistrovství světa proběhne v norském Oslu na slavném Holmenkollen od 3. března do 13. března 2016. Na programu je opět smíšená štafeta, štafeta mužů, štafeta žen a osm individuálních soutěží (sprint, stíhací závod, vytrvalostní závod a závod s hromadným startem pro muže a ženy).

Předcházející mistrovství světa se zde konalo v roce 2000. Bude se jednat o 48. ročník mistrovství světa v biatlonu. Výsledky závodů na šampionátu se budou započítávat do celkového pořadí Světového poháru. Národní aréna Holmenkollen je lyžařské středisko v Norsku. Nachází se ve stejnojmenné čtvrti hlavního města Osla. Středisko disponuje velkým skokanským můstkem Holmenkollbakkenem, skokanským můstkem Midtstubakkenem a běžeckými tratěmi a stadionem pro běžecké lyžování a biatlon, pro biatlonové závody je navíc vybaveno střelnicí.

Program přenosů z Mistrovství světa v biatlonu 2016 na ČT sport

Abecední archiv pořadů České televize