Gejzír - díly online

Proud dobrých zpráv aneb Barevné osvěžení pro celou rodinu. Nový zábavně-publicistický pořad autorky Ivety Toušlové, která se bude v jeho moderování střídat s oblíbeným sportovním komentátorem Jiřím Rejmanem.

Pestrý, moderní magazín přinese vždy jednou týdně pětici reportáží s pozitivním vyzněním. Půjde o silné příběhy zpracované dynamickou reportážní formou. Tvůrci se zaměřují na to, co se v naší zemi podařilo, v čem jsme dobří a úspěšní, nebo dokonce hrajeme ve světě prim.

Pořad si bude všímat našich prvenství, hledat pozoruhodné lidi s originálními nápady, vynálezce, vědce, umělce, tvůrce, ale i hrabalovské pábitele či takové, kteří zvítězili sami nad sebou, zákeřnou nemocí nebo zachránili lidské životy. Gejzír bude ale také o splněných snech, unikátních operacích, archeologických nálezech, objevech, obnovených tradicích i obyčejích nebo výročích.

Víte třeba o tom, že umíme vycvičit nejlepší záchranářské psy na světě? Nebo že jsme velmocí ve výrobě koloběžek a horkovzdušných balónů? Či že existuje indiánský kmen s českou krví? A už jste slyšeli o mladé dámě, která vymyslela rukavici pro dvě ruce a úspěšně ji prodává do celého světa? A také že existuje originální metoda, během níž se naučíte dobře malovat za víkend?

Tvůrčí tým magazínu Gejzír

  • Autorka a vedoucí projektu: Iveta Toušlová
  • Dramaturgie: Světlana Tvrdíková
  • Kamera: Antonín Weisser
  • Režie: Jan Sládek, Hanuš Hackenschmied
  • Kreativní producentka: Alena Müllerová

Díly magazínu Gejzír

Abecední archiv pořadů České televize