Game Page online

V každém díle vás čekají:

  • novinky – stručné představení titulů, které ještě nejsou na trhu
  • preview – bližší pohled na vyvíjené hry
  • 2–3 recenze – podrobný rozbor vydaných her s naším verdiktem a tabulkou plusů a mínusů
  • soutěž o hodnotné ceny

Game Page je historicky prvním českým televizním pořadem o videohrách. Na obrazovkách se poprvé objevil už v roce 1999, konkrétně 5. 1. 1999 v 17:25 na programu ČT2 a mj. přinesl reportáž z turnaje v hraní Quake, info o Poseidonu (pozdější Flashpoint), recenze Blood 2 či Tomb Raider 3.

Začínal jako měsíčník o délce 28 minut, od roku 2001 se vysílá každý týden. V té době měl každý díl pouhých 9 minut, s postupem času se délka pořadu Game Page zvyšovala, nejprve na 14 minut, později na 18. Úplně prvním moderátorem byl herec Roman Zach, jehož po roce vystřídala herečka Šárka Ulrichová. V rolích recenzentů se v první sezóně objevily takové osobnosti herní scény jako legendární Andrej Anastasov, Karel Papík či Jindřich Rohlík. Od roku 2000 se v pořadu začali pravidelně objevovat již zmiňovaný Jindra Rohlík, Petr Chlumský a odborník na konzole Béla Nemeshegyi, které od roku 2001 doplňoval Irenej Štalmach.

V roce 2003 vyhlásilo vedení pořadu veřejný konkurz na nové recenzenty, což ve svém důsledku vedlo k nástupu nových tváří: Katky Opočenské a Ondry Broukala. Po odchodu Bély Nemeshegyiho v témže roce se o přípravu konzolového dílu začal starat Lukáš Codr. Do tvorby pořadu dále zasáhli mj. Adam Konrád, Pavel Dobrovský a hlavně autorské duo Mikoláš Tuček a Tomáš Zvelebil, kteří na pořadu Game Page spolupracují i v současnosti.

Fotogalerie Game Page

Game Page
Game Page
Game Page
Game Page
Game Page
Game Page
Game Page
Game Page
Game Page
Game Page
Game Page
Game Page

Díly pořadu Game Page

Abecední archiv pořadů České televize