Děti na tahu

Rodinná talkshow Děti na tahu s Martinem Dejdarem, ve které děti dostávají možnost říct, co si skutečně myslí o svých rodičích, o vztahu s nimi a o všem, co ony považují za důležité.

Děti na tahu je pořad, ve kterém děti dostávají svůj hlas a říkají, co si skutečně myslí o svých rodičích, o vztahu s nimi a o všem, co ony považují za důležité. Výpovědi dětí s jejich typickou bezprostřední upřímností předkládá moderátor Martin Dejdar někdy více někdy méně překvapeným rodičům a vzniká tak poutavá talk show s celou škálou emocí.

Společně s účastníky pořadu prožijí diváci chvíle radosti a úsměvné momenty, uvidí okamžiky lásky a dojetí – ale také zármutek a někdy i tíživé osudy jednotlivých rodin.

Každý díl obsahuje několik konkrétních dětských příběhů a nabízí tak unikátní příležitost dozvědět se, jak děti zvládají střídavou péči, jak prožívají například tak obecný jev, že na ně mají rodiče málo času, jak do jejich života zasahuje šikana, jak hodnotí život v péči prarodičů, jak je zasáhlo úmrtí člena rodiny.

Pořad také otvírá další důležitá témata spojená s rodinným životem a výchovou jako jsou alternativní způsoby vzdělávání, rozvody a nová partnerství, otázka trestání dětí nebo budování vzájemné důvěry. Diváci se můžou těšit také na speciální V.I.P. díl, v kterém vystoupí mimo jiné Michaela Jílková, Tomáš Matonoha, Jolana Voldánová, Bořek Šípek, Kateřina Neumannová nebo Leona Machálková.

Pořad Děti na tahu realizovala Česká televize podle původního formátu společnosti Endemol Grading Mom and Dad.

Tvůrčí tým talkshow Děti na tahu

  • Vedoucí projektu: Petr Hauzírek
  • Režie: Radim Špaček, David Sís, Pavel Nosek
  • Dramaturgie: Soňa pokorná, Lenka Vrbová, Kateřina Krejčí, Lucie Sehnalová
  • Manažer realizace: Viktor Průša
  • Manažer vývoje: Luděk Horký

Díly talhshow Děti na tahu

Abecední archiv pořadů České televize