Den D - díly online ke shlédnutí

Den, který může změnit Váš život. Den, kdy ambiciózní podnikatele, majitele menších i větších firem a inovátory pozveme na skryté místo a dáme jim šanci získat finance na realizaci svých snů. O svých podnikatelských plánech budou muset přesvědčit pět úspěšných a zkušených investorů – a nabídnout jim podíl ve svém podnikání. Pokud se jim to v Den D podaří, získají potřebné peníze, kontakty a zkušenosti, se kterými mohou být ve svém podnikání mnohem úspěšnější.

Základní pravidla pro Den D jsou jednoduchá. Každý podnikatel představí investorům svůj obchodní plán a řekne, kolik peněz v rozmezí 200 000 až 3 milionů (3. a 4. řada, 1. a 2 řada – 200 tis. až 1,5 milionu Kč) Kč na něj potřebuje. Investoři pak do plánu mohou – ale nemusí investovat.

Den D poslední díl živě

Úkolem podnikatele je získat všechny peníze, které potřebuje. Pokud požaduje například 500 000 Kč, ale investor chce investovat jen 250 000 Kč, odchází podnikatel bez peněz – pokud ovšem nepřesvědčí dalšího investora, aby mu poskytl zbývající částku.

Ve čtvrté řadě Dne D prošel investorský panel zásadní proměnou, z původní sestavy zůstal pouze Michael Rostock-Poplar, po jeho boku usedli Margareta Křížová, Petra Rychnovská, John Vanhara a Michal Hanus.

Abecední archiv pořadů České televize